اطلاعیه جذب سرباز معلم استان اصفهان درسال97
 

پس از حمد خداوند مهربان و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام، باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم  می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 04/ 02 / 97 لغایت 11 / 02 /97 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .

 1. ثبت نام از طریق سامانه http://sarbaz.isfedu.ir انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می بایست ضمن مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام اولیه  و  همچنین تحویل مدارك و مستندات به امور اداری آموزش و پرورش محل سکونت تا مهلت مقرر(حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه  11 / 02 / 97) اقدام نمایند .  
تذکر : متقاضیان پس از ثبت نام و تکمیل فرم درسامانه و انتخاب   منطقه /ناحیه ثبت نامی می توانند جهت تشکیل پرونده و تحویل مدارک  در همان  منطقه /ناحیه انتخابی اقدام نمایند لذا ثبت نام آنها در مناطق دیگری به جز منطقه انتخابی امکان پذیر نمی باشد . سازماندهی آنان پس از پذیرش نهایی بر اساس نیاز در مناطق محروم و نیمه برخوردار  در استان و توسط اداره کل آموزش و پرورش استان انجام می پذیرد.
داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی و روحی روانی مناسب با شغل معلمی برخوردار باشند

 1. ثبت نام  فقط برای فارغ التحصیلان دارای مدرك تحصیلی   لیسانس صورت می پذیرد. (مدرك تحصیلی معادل و رشته های پیراپزشکی  قابل قبول نمی باشد )
 2. اصل برگه سبز اعزام بدون غیبت ممهور به مهر واكسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است .(صرفاً اعزامی  تاریخ 1/ 4/ 97 و 1/ 6 97 )
 3. اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشكی و یا تحصیلی كرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم كنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند . ( در این خصوص از فرد متقاضی تعهد اخذ می گردد . )
 4. امریه آموزش و پرورش شامل كسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال كامل می باشد ، همچنین پس از پذیرش امكان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . متقاضیان در صورت کتمان کسر خدمت در هنگام ثبت نام و سپس درخواست استفاده از آن در حین خدمت و یا انصراف از از طرح سرباز معلم جهت ادامه تحصیل ملزم به جبران خسارت مادی ناشی از " خروج قبل از پایان سال تحصیلی " و " هزینه دوره آموزشی بدو خدمت " و " دوره آموزش نظامی " می باشند . ( درخصوص موارد ذكر شده تعهد محضری گرفته خواهد شد )
 5. ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی كند .
 6. ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و كسب امتیاز لازم مشخص خواهد شد .( اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذكور قابل مشاهده خواهد بود .)
 7. اعزام پذیرفته شدگان به مراكز آموزشی نظامی در تاریخ 1 /4 / 97 انجام خواهد گرفت .مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد
 8. در خصوص زمان و مکان مصاحبه مراتب از طریق سامانه ثبت نام سرباز معلم و سامانه اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد .  
مدارك مورد نیاز جهت تشكیل پرونده  در ادارات آموزش و پروش مناطق و نواحی :

 1. اصل و تصویراز تمام صفحات شناسنامه و كارت ملی ( 2 سری )
 2. سه قطعه عكس جدید پشت نویسی شده
 3. اصل و تصویر مدرك تحصیلی
 4. اصل و تصویر برگه سبز اعزام به خدمت ( صرفاً اعزامی 1 / 4 / 97 و 1 / 6 / 97 )
 5. فرم تكمیل شده اطلاعات فردی ( فرم گزینش )
 6. پرینت فرم شماره 1 و فرم امتیاز بندی (شماره 2) از سامانه  به همراه كپی مدارك امتیاز آور در فرم